IMG-LOGO

ORTHOMOL BEAUTY 7 VIALS

ORTHOMOL BEAUTY 7 VIALS & ORTHOMOL BEAUTY 30 VIALS
Orthomol Beauty, suplement për bukurinë e grave, furnizim 7-ditor dhe 30-ditor, mbështet shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve, suplement kolagjeni me acid hialuronik dhe koenzimë Q10
Vetëm Orthomol Beauty kombinon kolagjenin dhe acidin hialuronik me kompleksin inovativ të fitaminës Q10.
Kombinon fito-ekstraktin e frutave të ullirit me koenzimën Q10 dhe vitamina të vlefshme. Gjithashtu produkti përmban biotinë, zink dhe selen për të ndihmuar në ruajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve të bukur.
Gjithçka që ju nevojitet në një shishe të përshtatshme të lëngshme të përditshme me shije lëng portokalli.
Merrni përmbajtjen e 1 shishe me ose pas vaktit një herë në ditë.

Rr. Zija Shemsiu, Ulpianë, Prishtinë
Rr. Shpëtim Robaj nr.289, Prishtinë
☎️038 733 744 dhe +383 (0)49 159 159

Për të lexuar më shumë informata rreth produkteve të Orthomol ju mund të referoheni në website-in e Orthomol: https://www.orthomol.com/en

Barna titulli 20ML

75.50€

Përshkrimi i barnës farmaceutike.

Sasia